Verslo valdymo sistema Automobilių Pramonei

Sistema yra modulinės struktūros. Prieiga atvirojo kodo leidžia lanksčiai kurti norimas ir poreikius atitinkančias funkcijas. Į visapusišką verslo valdymo sistemą integravome ketvirtosios pramonės revoliucijos (Industry4.0) standartus atitinkančią technologiją.

Automobilių pramonė

Pasauline patirtimi su savo klientais skaitmeninės transformacijos kelionėse dalinamės jau 30 metų ir kuriame tai, kas tenkina jų poreikius. Ilgametė patirtis padėjo gerai pažinti automobilių pramonę ir galime pasiūlyti tai, ko tiksliai reikia šio sektoriaus įmonėms. Mūsų technologijos – daiktų interneto (IoT) įrankiai ir įrenginiai bei galinga duomenų bazių valdymo sistemą IAS DB – skirtos jūsų verslui rinkti, saugoti, tvarkyti ir vertinti visus svarbius duomenis ir taip valdyti ir optimizuoti savo išmaniąją gamybą.

Visų automobilių pramonės procesų valdymui – viena sistema

canias4.0 atitinka standartinės verslo valdymo sistemos principus ir yra specialiai sukurta tenkinti automobilių pramonės poreikius. Sistemoje yra visi būtini moduliai ir funkcijos, padedantys tinkamai matyti ir prižiūrėti procesus ir projektus visuose jų etapuose – nuo gamybos iki medžiagų valdymo, nuo pirkimų iki finansų apskaitos. Visi jie sukurti taikant naujausias technologijas. canias4.0 taip pat suteikia verslui lankstumo ir galimybes bet kada prisitaikyti funkcijas pagal individualius poreikius. Tai lemia canias4.0 išskirtinumą ir pranašumą.

Įmonės išteklių planavimo programinė įranga kaip canias4.0 dalis yra sukurta taip, kad atitiktų visų įmonių, nepriklausomai nuo sektoriaus, poreikius. Ilgametė patirtis ir sėkmingi projektai padėjo mums nustatyti specifinius kiekvieno sektoriaus poreikius ir standartinę programinę įrangą papildyti sektoriams aktualiomis funkcijomis. Automobilių pramonės įmonės, naudodamos standartinės canias4.0 programos funkcijas, gali maksimaliai efektyviai valdyti savo verslo procesus. Susipažinkite su vos keletu jūsų verslo poreikius tenkinančių funkcijų!
Kviečiame susipažinti su keliomis funkcijomis, kurios padeda valdyti ir tobulinti šio pramonės sektoriaus gamybos procesus.

Klientams ir pardavėjams – visiškai integruotas EDI modulis

 • EDI pranešimai leidžia lengvai sužinoti gaunamų ir siunčiamų pranešimų likimą greitai veikiančia registravimo sistema. Įeinantiems ir išeinantiems pranešimams galima naudoti standartinius protokolus EDIFACT, ODETTE, VDA, o EDI bendraujant su trečiosiomis šalimis galima naudotis interneto paslaugomis ir FTP infrastruktūra.

Efektyvus kainodaros politikos valdymas

 • canias4.0 siūlo keturis kainų politikos įgyvendinimo būdus: produktas ir klientas, produktas ir kainoraščio tipas (su klientų grupe), produkto kainų grupė (su produktų grupe) ir klientas, produktas (dinamika ir klientas). Standartinėje programinės įrangoje taip pat yra įdiegta kainodaros parinktis pagal pristatymo klientui vietą arba pristatymą nuo durų iki durų.

Pinigų grąžinimo ir sąskaitų faktūrų tvarkymas

 • canias4.0 paprasta tvarkyti pinigų grąžinimo sąskaitas faktūras. Lengvai galima apskaičiuoti pagrindinių gamintojų ankstesnėse sąskaitose faktūrose nustatytas pardavimo kainas ir klientų ar tiekėjų sąskaitose faktūrose pateiktus skirtumus.

Sandėlio valdymas brūkšniniu kodu ir rankiniu terminalu

 • Medžiagas yra paprasta sekti naudojantis brūkšninio kodo ir rankinio terminalo programomis. Standartiškai pateikiama daugybė brūkšninio kodo formatų, pavyzdžiui, kod39, kod128, ean128, kvadratinis brūkšninis kodas, QR brūkšninis kodas. Galima sukurti vietos, medžiagos (žaliavos, pusgaminio, produkto), komplektavimo užsakymo, važtaraščio brūkšninį kodą. Jis taip pat yra lengvai integruojami į rankinio terminalo programas Prdmobile (gamybos) ir Invmobile (sandėlio).

Daiktų interneto (IoT) galimybės

 • Siekiant patenkinti technologinius poreikius canias4.0 yra pritaikytas holistinis metodas. Automatizavimo funkcija, kuri yra integruota į canias4.0, galima palaikyti tiesioginį ryšį su kioskų gamybos skydais. Gamybos pranešimai iš objektų gaunami naudojantis canias4.0 IoT, o nesinaudojant canias4.0 IoT struktūra – laukelyje apie mažiausią galimą kioskų skydų judėjimą galima pateikti iš operatorių gautus duomenis.

Išsamus šalutinio produkto sąnaudų tvarkymas

 • canias4.0 gamybos „šalutinio produkto“ koncepcija yra taikoma dešiniosios ir kairiosios dalies koncepcijai, kuri pasireiškia atliekant procesus, susijusius su įpurškiamu skysčiu, dalių atidavimu į metalo laužą, perdirbti skirtų dalių grąžinimu į sandėlį ir kitos gamybos metu susidariusių dalių, pavyzdžiui, atplaišų ir apvalkalų, saugojimu ir įtraukimu į kitus gamybos procesus.

Tiekėjų ir EDI sąsajos privalumas

 • MRP modulyje pagal EDI sukurtus arba rankiniu būdu įvestus pardavimo užsakymus yra įvertinami iš daugelio taškų surinkti duomenys, parengiamos pirkimų užklausos ir gamybos planai. Klasifikuodami pirkimų užklausas pagal sutartinius pirkimo terminų dokumentus, ilgalaikiais pirkimo planais norimu formatu (EDIFACT, ODETTE, VDA ir kitais) galėsite dalintis su tiekėjais.

Gamybos analitika

 • Naudodamiesi canias4.0 gamybos analitikos (PRI) moduliu galite atlikti daugybę su ataskaitų teikimu susijusių operacijų, pavyzdžiui, gamybos duomenų kabina, bendras įrangos efektyvumas (angl. bendras įrangos efektyvumas (OEE), sustabdymo, atliekų ir perdirbimo ataskaitos, operacijų rodikliai, šalutinio produkto naudojimas, pamainos ir (arba) personalo ataskaita.

Automobilių pramonei rekomenduojami moduliai

 • Module

  Medžiagų poreikio valdymas

 • Module

  Pardavimų valdymas

 • Module

  Atsargų valdymas

 • Module

  Kokybės valdymas

 • Module

  Paslaugų valdymas

 • Module

  Gamybos valdymas

 • Module

  Pajėgumų valdymas

 • Module

  Sąnaudų centrų apskaita

 • Module

  Techninės priežiūros valdymas

 • Module

  Eksporto valdymas

Atvirojo kodo sistema

Tiesioginę prieigą prie programos kodo suteikia TROIA – unikalia technologija, architektūra ir programavimo aplinka išsiskiriantis kodo valdymo įrankis. Taip canias4.0 naudojančios įmonės gali veiksmingai taikyti ir plėtoti turimas technologijas. canias4.0 yra pripažinta viena lanksčiausių ir geriausiai vartotojo poreikius tenkinančių sistemų pasaulyje.

 • INDUSTRIJOS

 • Vamzdžių ir vamzdynų pramonė

  Verslo valdymo sistema VAMZDŽIŲ IR VAMZDYNŲ PRAMONEI

  Šiame pramonės sektoriuje veikia daugiausia vidutinio dydžio įmonės, kurių verslo procesams valdyti yra būtini programinės įrangos produktai. canias4.0 padeda šioms įmonėms susitvarkyti tiek su kokybiškų produktų paklausa, tiek su kokybiškų produktų tiekimu.

 • Pakavimo ir spaudos pramonė

  Verslo valdymo sistema PAKAVIMO IR SPAUDOS PRAMONEI

  Globalizacija, pažangios technologijos ir augantys vartotojų poreikiai, kuriais reiškiamas individualizmas, produktų saugumas ir suderinamumas su aplinka, pakuočių pramonei kelia didelius reikalavimus. Todėl pagrindinė šios pramonės darbotvarkės dalis yra skirta tam, kas iš esmės keistų produkto pakuotės, ženklinimo ir pardavimo būdą. Įmonėms padėti gali technologijos, kurios užtikrina procesų ir darbo eigos lankstumą bei skatina gamybos technologijų skaitmeninimą.

 • B2B ir B2C pramonės

  Verslo valdymo sistema B2B IR B2C PRAMONĖMS

  canias4.0 programinė įranga visiškai atitinka visus B2B ir B2C pramonės šakų valdymo principus. Šis POS modulis apima integruotą kasos aparato modulį, greitą ir veiksmingą integruotą produktų planavimo sistemą, padedančią lengvai ir operatyviai peržiūrėti sandėlyje esančius ar atvežamus produktus. Todėl prekybininkai gauną tikslią informaciją, reikalingą gerai ir greitai parduoti.

 • Elektronikos ir telekomunikacijų pramonė

  Verslo valdymo sistema ELEKTRONIKOS IR TELEKOMUNIKACIJŲ PRAMONEI

  Šiuolaikinė elektronika ir technologinės inovacijos yra viena iš mažiausiai nuspėjamų ir sparčiausiai besikeičiančių pramonės šakų. Esate telekomunikacijų technologijų ar elektronikos dalių gamintojas? Tiekiate medicinos, aviacijos ir gynybos, automobilių pramonei skirtus įrenginius, kuriems taikomi itin griežti reikalavimai? Tuomet canias4.0 verslo valdymo sistemos galimybės yra skirtos jums – programa padės kurti kokybišką produktą ir valdyti procesus taip, kad išliktumėte konkurencinės aplinkos lyderiu.

 • Stiklo pramonė

  Verslo valdymo sistema STIKLO PRAMONEI

  Stiklo pramonė, kaip ir kai kurie kiti sektoriai, turi jai būdingų skirtybių ir taikomųjų programų. Dauguma šiame sektoriuje veikiančių įmonių prioritetą teikia pardavimo procesui. Būtent šis prioritetas yra pagrindinis veiksnys stiklo pramonės įmonėms pasirenkant ir naudojant taikomąją programą. Šiuo požiūriu canias4.0 yra labai patogi ir suteikia įmonėms puikių galimybių.

 • Maisto ir gėrimų pramonė

  Verslo valdymo sistema maisto ir gėrimų pramonei

  Sudėtingėjančius procesus, griežtėjančius reikalavimus ir didelį naujovių poreikį maisto ir gėrimų pramonėje galima išspręsti naudojantis canias4.0 verslo valdymo sistema. Tai priemonių rinkinys, kuris padės prisitaikyti prie nuolat kintančios teisinės sistemos, užsitikrinti produktų atsekamumą ir kokybės kontrolės valdymą.

 • Metalo pramonė

  Verslo Valdymo Sistema METALO PRAMONEI

  canias4.0 nuo bendrų sistemų skiriasi specializuotomis funkcijomis, svarbiomis metalo, laidų ir kabelinės televizijos įmonėms, nes kiekvieną dieną padeda spręsti šio verslo klausimus. Mūsų verslo valdymo sistema – tai novatoriška ir praktiška technologija.

 • Medicinos pramonė

  Verslo Valdymo Sistema Medicinos Pramonei

  Sistemiškumu, lankstumu ir išsamumu pasižyminti canias4.0 atitinka specifinius medicinos pramonės reikalavimus ir reglamentus. Sistema padeda tvarkyti didelės apimties duomenų rinkinius, supaprastina visas medicinos pramonės, įskaitant ir medicinos paslaugų, procedūras, užtikrina atitiktį taikomiems reglamentams ir maksimaliai padidina veiklos efektyvumą.

 • Tekstilės pramonė

  Verslo Valdymo Sistema tekstilės pramonei

  Įrodėme, kad naudojantis canias4.0 programine įranga gerų rezultatų galima pasiekti net ir tose pramonės šakose, kurioms labai svarbus duomenų atsekamumas, nes jose surenkami itin dideli duomenų kiekiai. Norint, kad įvairių tekstilės medžiagų (audinių, kilimų, rankšluosčių ir kitų) gamybos duomenys būtų tvarkomi tinkamai ir patogiai bei taip, kad nekristų bendras efektyvumas, reikia subalansuotos ir lanksčiai pritaikomos canias4.0 sistemos.

 • Statybų pramonė

  Verslo valdymo sistema Statybų pramonei

  Statybinių medžiagų pramonės įmonėms canias4.0 padeda stebėti darbuotojų našumą, siųsti sąskaitas faktūras ir sklandžiai vykdyti projektus. Programa saugo jūsų informaciją ir leidžia lengvai dalytis ja su pardavėjais, tiekėjais, techninės priežiūros įmonėmis ar bankais.

 • Projektų valdymo sektorius

  Verslo valdymo sistema projektų valdymo sektoriui

  Už sudėtingo projekto gyvavimo ciklo valdymą atsakingiems darbuotojams dažnai tenka naudotis skirtingais programinės įrangos produktais tam, kad galėtų valdyti skirtingus projekto etapus – konkursų, prekybos, sąmatų sudarymo, inžinerijos, pirkimo, gamybos ir gamybos planavimo, sąnaudų kontrolės, statybos, montavimo ir paleidimo darbų. canias4.0 projektų valdymo programinės įrangos priemonėmis šie etapai sujungiami į visumą, o veiklos duomenis realiuoju laiku įtraukiami tiesiai į projekto planą. Ji suteikia galimybę puikiai kontroliuoti ir matyti visumą, realiuoju laiku valdyti išlaidas, pinigų srautus, laiką, išteklius ir riziką. Siūlome tikrais projektų poreikiais pagrįstą produktą – iš esmės tai įmonės reikmes atitinkantis produktas, pagrįstas labiau projektų valdymo principais nei pasikartojančiais procesais.

 • Energetikos pramonė

  Verslo Valdymo Sistema Energetikos Pramonei

  canias4.0 programinė įranga elektros energijos gamybos įmonėms suteikia dideles verslo valdymo galimybes ir funkcinį gylį pagrindinėse finansinės atitikties ir ataskaitų teikimo, projektų ir turto valdymo, tiekimo grandinių ir paslaugų srityse. Sistema padeda įmonėms transformuotis keičiantis energijos rūšių deriniui ir traukiantis atsinaujinančiosios energijos gamybai, mažėjant įmonių skaičiui, plečiantis naujoms rinkoms ir geografinėms teritorijoms. canias4.0 yra visaapimanti programa – tai vietinių ir tarptautinių energetikos pramonės įmonių veiklos palaikymas, sudėtingų organizacinių struktūrų valdymas, projektų kontrolė ir turto bei tiekimo grandinių optimizavimas.

 • Automobilių pramonė

  Verslo valdymo sistema Automobilių Pramonei

  Automobilių pramonėje pravartu turėti programą, teikiančią sudėtingus planavimo įrankius ir padedančia sumaniai pagerinti kliūčių valdymą. Įmonėms, gaminančioms produktus automobilių pramonei, taip pat reikalingi veiksmingi sutartyje numatytų gamybos procesų kontrolės būdai. Tinkama programa turi padėti įmonei tapti efektyvesne gamybos valdymo ir tiekimo grandinės dalimi. Visa tai galima sutvarkyta naudojant vieną sistemą – canias4.0.

 • Aviacijos ir gynybos pramonė

  Verslo Valdymo Sistema Aviacijos ir gynybos pramonei

  Įmonės, tiekiančioms produktus aviacijos ir gynybos pramonei, dažnai susiduria su naujais iššūkiais ir turi į juos reaguoti. Šioje pramonės šakoje viskas greitai kinta, tačiau įmonės, kurios naudojasi canias4.0 verslo valdymo sistema, patenkins visus keliamus reikalavimus. canias4.0 sukurta įgyvendinti sudėtingus aviacijos ir gynybos pramonės reikalavimus.

 • Plastiko pramonė

  Verslo Valdymo Sistema Plastiko Pramonei

  Plastiko pramonei spręsti įvairiausias kasdienes problemas gali padėti tik itin funkcionali sistema. Nesvarbu, kurioje su plastiku susijusioje srityje – biomedicinos, ortopedijos, automobilių, elektronikos, kompiuterių, žaislų ar kitoje – dirba jūsų įmonė. Tokioje konkurencinėje aplinkoje efektyviau ją valdysite naudodami canias4.0.

 • Mažmeninės prekybos sektorius

  Verslo Valdymo Sistema mažmeninės prekybos sektoriui

  canias4.0 programinė įranga visiškai atitinka visus mažmeninės prekybos valdymo principus. POS modulis suteikia galimybę integruoti kasos aparato modulį, sparčią ir efektyvią produktų planavimo sistemą, taip pat greitai ir tiksliai peržiūrėti sandėlyje esančius ar atvežamus produktus. Visa tai gerai ir greitai parduoti siekiantiems prekybininkams padeda veiksmingai priimti sprendimus.

 • MES PRITAIKYSIME CANIAS4.0 JŪSŲ POREIKIAMS!

  Susisiekite

Susisiekite

Turite klausimų dėl canias4.0?
Norite išbandyti canias4.0?

Valdykite savo verslą efektyviau jau šiandien! Susisiekite su mumis!

 • Jūsų vardas
 • Jūsų tel. numeris
 • Jūsų el. paštas
 • Žinutė

Valdykite savo verslą efektyviau jau šiandien! Susisiekite su mumis!

 • Jūsų vardas
 • Jūsų tel. numeris
 • Jūsų el. paštas
 • Žinutė
 • Aplankykite mus
 • Vytenio g. 22, 309 kab., Vilnius
 • Pasikalbėsime prie puodelio kavos!
Kaip aktyvuoti JavaScript jūsų naršyklėje