Verslo Valdymo Sistema mažmeninės prekybos sektoriui

Yra integruoti kasos aparato, sandėlio, lojalumo kortelių ir taškų, partnerių (premijų ir (arba) komisinių) taškų moduliai. canias4.0 įdiegtas visapusiškai mažmeninės ir didmeninės prekybos sektoriuose kylančias problemas padedantis spręsti procesų valdymo įrankis.

Mažmeninės prekybos sektorius

canias4.0 yra integruota verslo valdymo sistema, todėl mažmeninės prekybos įmonėms padės visą dėmesį sutelkti į pardavimus ir klientų aptarnavimą.

Sėkmės istorija paženklinta mažmeninės ir didmeninės prekybos sistema

Mažmeninės prekybos pramonė sparčiai kinta. Klientai, turėdami kaip niekada daug galimybių rinktis, įsigydami vos vieną produktą ar vykdydami ilgalaikius pirkimus reikalauja daugiau negu patirties. Perspektyva besirūpinančios mažmeninės prekybos įmonės žino, kad garantinis aptarnavimas joms yra galimybė siūlyti kitus ar naujus produktus ir taiklus bei veiksmingas būdas palaikyti ryšį su klientais ne tik pardavimų metu.

Mažmeninės prekybos įmonėms naudojantis canias4.0 randasi būdų bendrauti su klientu dėl daugiau dalykų nei numato sandoriai ir išsaugoti klientų unikalius poreikius, lūkesčius ir prekės ženklo identitetą – tai, nuo ko priklauso pagrindinės jų verslo veiklos. Mažmeninės prekybos įmonės taip pat turi visas priemones sukurti išbaigtą ir kompromisų nenumatančią paslaugų valdymo strategiją.
Kviečiame susipažinti su keliomis funkcijomis, kurios padeda valdyti ir tobulinti šio pramonės sektoriaus gamybos procesus.

Klientų pritraukimas

 • canias4.0 yra gyvybiškai svarbus mažmeninės prekybos įmonėms siekiant pritraukti naujų klientų ir išlaikyti esamus. canias4.0 teikdama išsamias klientų ataskaitas, pavyzdžiui, klientų apsipirkimo informaciją, užklausų ir pasitenkinimo statistiką, ir taip padeda planuoti prisitaikant prie klientų pirkimo įpročių. Pavyzdžiui, matydami laikotarpius, kuriais klientas yra aktyviausias, galite siūlyti kliento įpročius atitinkančias akcijas ir galimybes. Naudodamiesi canias4.0 taip pat galite laiku spręsti klientų skundus.

Patogus atsargų valdymas

 • Įmonės turi sugebėti pasiekti optimalų atsargų kiekio balansą pagal savo struktūrą pasirinkdamos tinkamus metodus ir parduodamus produktus ar paslaugas. Mažmeninės prekybos sektorius yra aktyvios struktūros, todėl tai sektoriui gali kelti iššūkių. canias4.0, kurios neatsiejama dalis yra atsargų valdymo modulis, padeda, remiantis realaus laiko informacija, analizuoti paskutines tendencijas ir klientų įpročius bei taip nustatyti atsargų strategiją.

Duomenų valdymas realiuoju laiku

 • Vienas iš canias4.0 mažmeninės prekybos sektoriuje privalumų – duomenų valdymas. Didėjant duomenų kiekiui gali būti sudėtinga sinchronizuoti visų padalinių informaciją. Naudojantis canias4.0 galima duomenis saugoti debesyje ir greitai juos pasiekti. Tai, kad sistemoje informacija teikiama realiuoju laiku teikimas, užkerta kelią klaidingiems įrašams, dėl kurių gali kilti didelių problemų.

Elektroninės prekybos integracija

 • Elektroninės prekybos sektorius vystosi milžinišku greičiu. E. prekyba lemia ir mažmeninės prekybos prekių ženklų strategiją. Dėl e. prekybos mažmeninės prekybos įmonės gali greičiau išplatinti informaciją apie produktus ir paslaugų teikimą bei užsitikrinti klientų pasitenkinimą ir lojalumą. Taip būdas padidinti savo pelningumą ir sumažinti tiekimo grandinės sąnaudas. Kadangi e. prekyba yra tokia svarbi šiai pramonei, canias4.0 yra integruotos e. prekybos funkcijos.

Pardavimų strategijos nustatymas

 • Dinamiškoje mažmeninės prekybos pramonėje kiekvienas su pardavimais susijęs sprendimas yra itin svarbus. canias4.0 leidžia stebėti atsargas ir surinkimo procesą ir taip sužinoti, kuris produktas parduodamas, bei nustatyti pardavimo gerinimo strategiją.

Žmogiškųjų išteklių bet kurioje vietoje valdymas

 • Žmonės yra vertingiausi verslo ištekliai, todėl mažmeninės prekybos pramonėje žmogiškųjų išteklių valdymui suteikiama labai didelė reikšmė. Įmonėms, kurios naudojasi canias4.0, žmogiškųjų išteklių valdymas yra labai svarbus sėkmės veiksnys, bet tampa sudėtingu klausimu, jei šie ištekliai yra skirtinguose regionuose išsibarstę mažmeninės prekybos parduotuvių darbuotojai. Privalumų valdyti ir kontroliuoti darbuotojus nepriklausomai nuo jų buvimo vietos teikia mobiliosios sistemos.

Mažmeninės prekybos sektoriui rekomenduojami moduliai

 • Module

  Pirkimų valdymas

 • Module

  Pardavimų valdymas

 • Module

  Atsargų valdymas

 • Module

  Finansų apskaitos valdymas

 • Module

  Sąskaitų faktūrų patikra

 • Module

  Bazinių duomenų valdymas

Atvirojo kodo sistema

Tiesioginę prieigą prie programos kodo suteikia TROIA – unikalia technologija, architektūra ir programavimo aplinka išsiskiriantis kodo valdymo įrankis. Taip canias4.0 naudojančios įmonės gali veiksmingai taikyti ir plėtoti turimas technologijas. canias4.0 yra pripažinta viena lanksčiausių ir geriausiai vartotojo poreikius tenkinančių sistemų pasaulyje.

 • INDUSTRIJOS

 • Vamzdžių ir vamzdynų pramonė

  Verslo valdymo sistema VAMZDŽIŲ IR VAMZDYNŲ PRAMONEI

  Šiame pramonės sektoriuje veikia daugiausia vidutinio dydžio įmonės, kurių verslo procesams valdyti yra būtini programinės įrangos produktai. canias4.0 padeda šioms įmonėms susitvarkyti tiek su kokybiškų produktų paklausa, tiek su kokybiškų produktų tiekimu.

 • Pakavimo ir spaudos pramonė

  Verslo valdymo sistema PAKAVIMO IR SPAUDOS PRAMONEI

  Globalizacija, pažangios technologijos ir augantys vartotojų poreikiai, kuriais reiškiamas individualizmas, produktų saugumas ir suderinamumas su aplinka, pakuočių pramonei kelia didelius reikalavimus. Todėl pagrindinė šios pramonės darbotvarkės dalis yra skirta tam, kas iš esmės keistų produkto pakuotės, ženklinimo ir pardavimo būdą. Įmonėms padėti gali technologijos, kurios užtikrina procesų ir darbo eigos lankstumą bei skatina gamybos technologijų skaitmeninimą.

 • B2B ir B2C pramonės

  Verslo valdymo sistema B2B IR B2C PRAMONĖMS

  canias4.0 programinė įranga visiškai atitinka visus B2B ir B2C pramonės šakų valdymo principus. Šis POS modulis apima integruotą kasos aparato modulį, greitą ir veiksmingą integruotą produktų planavimo sistemą, padedančią lengvai ir operatyviai peržiūrėti sandėlyje esančius ar atvežamus produktus. Todėl prekybininkai gauną tikslią informaciją, reikalingą gerai ir greitai parduoti.

 • Elektronikos ir telekomunikacijų pramonė

  Verslo valdymo sistema ELEKTRONIKOS IR TELEKOMUNIKACIJŲ PRAMONEI

  Šiuolaikinė elektronika ir technologinės inovacijos yra viena iš mažiausiai nuspėjamų ir sparčiausiai besikeičiančių pramonės šakų. Esate telekomunikacijų technologijų ar elektronikos dalių gamintojas? Tiekiate medicinos, aviacijos ir gynybos, automobilių pramonei skirtus įrenginius, kuriems taikomi itin griežti reikalavimai? Tuomet canias4.0 verslo valdymo sistemos galimybės yra skirtos jums – programa padės kurti kokybišką produktą ir valdyti procesus taip, kad išliktumėte konkurencinės aplinkos lyderiu.

 • Stiklo pramonė

  Verslo valdymo sistema STIKLO PRAMONEI

  Stiklo pramonė, kaip ir kai kurie kiti sektoriai, turi jai būdingų skirtybių ir taikomųjų programų. Dauguma šiame sektoriuje veikiančių įmonių prioritetą teikia pardavimo procesui. Būtent šis prioritetas yra pagrindinis veiksnys stiklo pramonės įmonėms pasirenkant ir naudojant taikomąją programą. Šiuo požiūriu canias4.0 yra labai patogi ir suteikia įmonėms puikių galimybių.

 • Maisto ir gėrimų pramonė

  Verslo valdymo sistema maisto ir gėrimų pramonei

  Sudėtingėjančius procesus, griežtėjančius reikalavimus ir didelį naujovių poreikį maisto ir gėrimų pramonėje galima išspręsti naudojantis canias4.0 verslo valdymo sistema. Tai priemonių rinkinys, kuris padės prisitaikyti prie nuolat kintančios teisinės sistemos, užsitikrinti produktų atsekamumą ir kokybės kontrolės valdymą.

 • Metalo pramonė

  Verslo Valdymo Sistema METALO PRAMONEI

  canias4.0 nuo bendrų sistemų skiriasi specializuotomis funkcijomis, svarbiomis metalo, laidų ir kabelinės televizijos įmonėms, nes kiekvieną dieną padeda spręsti šio verslo klausimus. Mūsų verslo valdymo sistema – tai novatoriška ir praktiška technologija.

 • Medicinos pramonė

  Verslo Valdymo Sistema Medicinos Pramonei

  Sistemiškumu, lankstumu ir išsamumu pasižyminti canias4.0 atitinka specifinius medicinos pramonės reikalavimus ir reglamentus. Sistema padeda tvarkyti didelės apimties duomenų rinkinius, supaprastina visas medicinos pramonės, įskaitant ir medicinos paslaugų, procedūras, užtikrina atitiktį taikomiems reglamentams ir maksimaliai padidina veiklos efektyvumą.

 • Tekstilės pramonė

  Verslo Valdymo Sistema tekstilės pramonei

  Įrodėme, kad naudojantis canias4.0 programine įranga gerų rezultatų galima pasiekti net ir tose pramonės šakose, kurioms labai svarbus duomenų atsekamumas, nes jose surenkami itin dideli duomenų kiekiai. Norint, kad įvairių tekstilės medžiagų (audinių, kilimų, rankšluosčių ir kitų) gamybos duomenys būtų tvarkomi tinkamai ir patogiai bei taip, kad nekristų bendras efektyvumas, reikia subalansuotos ir lanksčiai pritaikomos canias4.0 sistemos.

 • Statybų pramonė

  Verslo valdymo sistema Statybų pramonei

  Statybinių medžiagų pramonės įmonėms canias4.0 padeda stebėti darbuotojų našumą, siųsti sąskaitas faktūras ir sklandžiai vykdyti projektus. Programa saugo jūsų informaciją ir leidžia lengvai dalytis ja su pardavėjais, tiekėjais, techninės priežiūros įmonėmis ar bankais.

 • Projektų valdymo sektorius

  Verslo valdymo sistema projektų valdymo sektoriui

  Už sudėtingo projekto gyvavimo ciklo valdymą atsakingiems darbuotojams dažnai tenka naudotis skirtingais programinės įrangos produktais tam, kad galėtų valdyti skirtingus projekto etapus – konkursų, prekybos, sąmatų sudarymo, inžinerijos, pirkimo, gamybos ir gamybos planavimo, sąnaudų kontrolės, statybos, montavimo ir paleidimo darbų. canias4.0 projektų valdymo programinės įrangos priemonėmis šie etapai sujungiami į visumą, o veiklos duomenis realiuoju laiku įtraukiami tiesiai į projekto planą. Ji suteikia galimybę puikiai kontroliuoti ir matyti visumą, realiuoju laiku valdyti išlaidas, pinigų srautus, laiką, išteklius ir riziką. Siūlome tikrais projektų poreikiais pagrįstą produktą – iš esmės tai įmonės reikmes atitinkantis produktas, pagrįstas labiau projektų valdymo principais nei pasikartojančiais procesais.

 • Energetikos pramonė

  Verslo Valdymo Sistema Energetikos Pramonei

  canias4.0 programinė įranga elektros energijos gamybos įmonėms suteikia dideles verslo valdymo galimybes ir funkcinį gylį pagrindinėse finansinės atitikties ir ataskaitų teikimo, projektų ir turto valdymo, tiekimo grandinių ir paslaugų srityse. Sistema padeda įmonėms transformuotis keičiantis energijos rūšių deriniui ir traukiantis atsinaujinančiosios energijos gamybai, mažėjant įmonių skaičiui, plečiantis naujoms rinkoms ir geografinėms teritorijoms. canias4.0 yra visaapimanti programa – tai vietinių ir tarptautinių energetikos pramonės įmonių veiklos palaikymas, sudėtingų organizacinių struktūrų valdymas, projektų kontrolė ir turto bei tiekimo grandinių optimizavimas.

 • Automobilių pramonė

  Verslo valdymo sistema Automobilių Pramonei

  Automobilių pramonėje pravartu turėti programą, teikiančią sudėtingus planavimo įrankius ir padedančia sumaniai pagerinti kliūčių valdymą. Įmonėms, gaminančioms produktus automobilių pramonei, taip pat reikalingi veiksmingi sutartyje numatytų gamybos procesų kontrolės būdai. Tinkama programa turi padėti įmonei tapti efektyvesne gamybos valdymo ir tiekimo grandinės dalimi. Visa tai galima sutvarkyta naudojant vieną sistemą – canias4.0.

 • Aviacijos ir gynybos pramonė

  Verslo Valdymo Sistema Aviacijos ir gynybos pramonei

  Įmonės, tiekiančioms produktus aviacijos ir gynybos pramonei, dažnai susiduria su naujais iššūkiais ir turi į juos reaguoti. Šioje pramonės šakoje viskas greitai kinta, tačiau įmonės, kurios naudojasi canias4.0 verslo valdymo sistema, patenkins visus keliamus reikalavimus. canias4.0 sukurta įgyvendinti sudėtingus aviacijos ir gynybos pramonės reikalavimus.

 • Plastiko pramonė

  Verslo Valdymo Sistema Plastiko Pramonei

  Plastiko pramonei spręsti įvairiausias kasdienes problemas gali padėti tik itin funkcionali sistema. Nesvarbu, kurioje su plastiku susijusioje srityje – biomedicinos, ortopedijos, automobilių, elektronikos, kompiuterių, žaislų ar kitoje – dirba jūsų įmonė. Tokioje konkurencinėje aplinkoje efektyviau ją valdysite naudodami canias4.0.

 • Mažmeninės prekybos sektorius

  Verslo Valdymo Sistema mažmeninės prekybos sektoriui

  canias4.0 programinė įranga visiškai atitinka visus mažmeninės prekybos valdymo principus. POS modulis suteikia galimybę integruoti kasos aparato modulį, sparčią ir efektyvią produktų planavimo sistemą, taip pat greitai ir tiksliai peržiūrėti sandėlyje esančius ar atvežamus produktus. Visa tai gerai ir greitai parduoti siekiantiems prekybininkams padeda veiksmingai priimti sprendimus.

 • MES PRITAIKYSIME CANIAS4.0 JŪSŲ POREIKIAMS!

  Susisiekite

Susisiekite

Turite klausimų dėl canias4.0?
Norite išbandyti canias4.0?

Valdykite savo verslą efektyviau jau šiandien! Susisiekite su mumis!

 • Jūsų vardas
 • Jūsų tel. numeris
 • Jūsų el. paštas
 • Žinutė

Valdykite savo verslą efektyviau jau šiandien! Susisiekite su mumis!

 • Jūsų vardas
 • Jūsų tel. numeris
 • Jūsų el. paštas
 • Žinutė
 • Aplankykite mus
 • Vytenio g. 22, 309 kab., Vilnius
 • Pasikalbėsime prie puodelio kavos!
Kaip aktyvuoti JavaScript jūsų naršyklėje